Kultúra XY

Vybavenie

Používame obľúbenú štúdiovú techniku:

 

Odposluchové monitory M-audio BX-8 D2

Štúdiové monitory M-Audio BX8 sú časom overení pomocníci pri štúdiovej práci. Model BX8 bol obľúbenou voľbou profesionálov po celom svete. Teraz prichádza vo vylepšenej verzii BX8 Deluxe D2. Medzi hlavné vylepšenia patrí rozšírenie frekvenčnej odozvy pre ešte prirodzenejší pocit z odposluchu pri tvorbe zvuku. Šťavu do týchto monitorov dodávajú analógové zosilňovače triedy A/B a kevlarom potiahnuté reproduktory sú schopné a ochotné tlačiť príjemné, mäkké a prirodzené basy. 130W je zároveň dostatočný výkon, ktorý vám umožní hlasitý aj tichý odposluch pri práci s akýmkoľvek audiom. 

Zvukový prevodník M-audio MTrack 2x2M

USB prevodník s 2x2M rozhraním a High-headroom predzosilňovačmi. Prevodník je zasadený v kovovej krabičke s veľkým kovovým Volume potenciometrom a ďalšími 4 potenciometrami pre širšie ovládanie zvuku. Samostatný potenciometer pre Volume dostal aj výstup pre slúchadlá. Prevodník ponúka audio štúdiovej kvality s 24 bitovým rozlíšením pri frekvencii 192 kHz. M-Track 2x2M je vybavený dvojicou symetrických výstupov typu Jack 6,3mm a dvojicou kombinovaných TRS/XLR vstupov pre audio. Ďalšie dva vstupy slúžia pre nástroj. Samozrejmosťou je MIDI IN a MIDI OUT. 

Rode K2

Úžasne čistý a mnohostranný elektrónkový mikrofón! K2 produkuje super nízky šum (10 dBA), vysokú maximálnu SPL (162 dBA), a široký dynamický rozsah (150 dB). Plne premenlivé nastavenie smerovej charakteristiky! K2 je určený pre najnáročnejšie záznamové aplikácie. Je určený pre záznam širokého žánru spevu, nástrojov, rovnako ako aj opery, orchestra, dychové nástroje, bubny a kontrabas. Model RODE K2 je výsledkom skúseností s tisíckami elektrónkových mikrofónov. HF-1 kapsula použitá v modeli K2 je vrcholom v technológii prevodníkov. Vysoká kvalita zvuku je kombinovaná s high-endovými vlastnosťami a charakterom slávnych mikrofónov z päťdesiatych rokov. Nekonečne variabilná kontrola polarizovaných vzoriek poskytuje slobodu a flexibilitu aby tento mikrofón exceloval pri každom štúdiovom nahrávaní. V roku 2004 bol K2 vyhlásený najlepším štúdiovým mikrofónom roka. 

Soundking EC010W

Štúdiový veľkomembránový kondenzátorový mikrofón. Pozlátená kapsula s priemerom 24 mm, kardioidná charakteristika, 20Hz - 20kHz, citlivosť -38dB+-2dB (0 dB=1V/Pa, 1kHz) max.SPL 145 dB (1%THD,1kHz), S/N Ratio 78 dB, Napájanie Phantom +48V.

Štúdiové slúchadlá M-audio HDH50

Štúdiové, uzavreté slúchadlá s vyrovnanou frekvenčnou charakteristikou. 50 mm extra veľké membrány a vysoko energetické neodymové magnety zaručujú slúchadlám vynikajúci vyvážený zvukový profil. HDH50 sú ideálne pre náročný posluch hudobných projektov v štúdiu, ako aj pre tých, ktorí si chcú vychutnať ich obľúbenú muziku v tej najvyššej kvalite. Frekvenčný rozsah 12Hz - 24kHz, Max SPL: 114dB, Impedancia: 16 Ohmov, kožené náušníky.

Slúchadlá AKG K-44

Slúchadlá AKG K44 sú ideálne pre projekt štúdiá a domáce nahrávanie, stojaci mimo všetky ostatné dostupné stereofónne slúchadlá pre ich neuveriteľný výkon a jedinečný AKG styling.